اخبار > عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج سرپرست معاونت سازمان دانشجویان کشور شدچهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠ :: ١٠:٥١

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج سرپرست معاونت سازمان دانشجویان کشور شد

رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور حکمی عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی این سازمان منصوب کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج سرپرست معاونت سازمان دانشجویان کشور شد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، «دکتر سید فردین تقی زاده» به سمت سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب شد.

در متن حکم سید فردین تقی زاده آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب می‌شوید.

رجاء واثق دارم که بر اساس راهبردهای دولت تدبیر و امید و اهداف، خط مشی‌های سازمان و برنامه‌های عملیاتی آن معاونت و همکاری کلیه همکاران در جهت ایجاد وحدت رویه و ارتقا و تعالی هر چه بیشتر امور پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان با رعایت مقررات و ضوابط، گام‌های مؤثر و مفیدی برخواهید داشت.

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام شایسته مأموریت محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

دکتر تقی زاده عضو هیئت علمی گروه فیزیک دانشگاه یاسوج است و سوابقی نظیر مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان و مسئولیت معاونت‌های امور دانشجویان، برنامه ریزی و معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع صندوق رفاه دانشجویان را در کارنامه اجرایی خود دارد.

پیش از این علی پرهیزکار مسؤلیت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان را بر عهده داشت که به افتخار بازنشستگی نائل شد.

روابط عمومی دانشگاه یاسوج این انتصاب را به دکتر تقی زاده تبریک گفته و برای وی آرزوی توفیق دارد.