اخبار > حافظ و نونهال نابغه قرآنی در دانشگاه یاسوجشنبه ١١ آذر ١٣٩٦ :: ١١:١٣

حافظ و نونهال نابغه قرآنی در دانشگاه یاسوج

حافظ و نونهال نابغه قرانی در دانشگاه یاسوج

حافظ و نونهال نابغه قرآنی در دانشگاه یاسوج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، محفل انس با قران کریم با حضور حافظ و نابغه نونهال قرانی در سالن شهید چمران دانشگاه برگزار خواهد شد.

 مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج با اعلام این خبر افزود: این برنامه که به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی تهیه شده است روز دوشنبه 27 آذرماه با حضور جمعی از قاریان برتر استانی برگزار خواهد شد.

دکتر ابوذر فتاحی زاده با اشاره به برگزاری مراسم یادواره اولین شهید مدافع حرم استان کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه اضافه کرد: مراسم تجلیل از مقام والای شهید اورنگ با حضور خانواده محترم آن شهید بزرگوار برگزار خواهد شد.

 وی همچنین دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا را از جمله برنامه‌های همیشگی این حوزه دانست و افزود: همایش پیاده روی طریق رضوی نیز با حضور دانشجویان دانشگاه یاسوج از مسیر قدمگاه شهر نیشابور تا حرم مطهر رضوی برگزار شد.

دکتر فتاحی زاده اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن 17 ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر اعظم (ص) مراسم جشنی توسط دو کانون قران و عترت و کانون ایثار برگزار می‌شود. این برنامه  روز شنبه 11 آذرماه ساعت 18 در سالن شهید چمران دانشکده علوم برگزار خواهد شد.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج با مهم دانستن بزرگداشت روز دانشجو اضافه کرد: کرسی مناظره با موضوع فراز و نشیب‌های جنبش دانشجویی توسط انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه یاسوج روز 12 آذر و در آستانه روز دانشجو برگزار خواهد شد.

وی در پایان برگزاری  ویژه برنامه‌های روز دانشجو توسط تشکل‌های مختلف دانشجویی را از جمله برنامه‌های پیش رو اعلام کرد.