چاپ        ارسال به دوست

از دانشجویان برتر دانشگاه یاسوج تجلیل شد

با حضور مسئولین دانشگاه، مراسم تجلیل از دانشجویان برتر دانشگاه یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه یاسوج در این مراسم گفت: دانشگاه یاسوج در سال گذشته رتبه‌های خوبی بدست آورد که از مهمترین آنها می‌توان به رشد و ارتقا 10 پله‌ای در بین دانشگاههای جامع کشور اشاره کرد.

دکتر محمودرضا رحیمی افزود: دانشجویان در بسیاری از رشته‌های این دانشگاه نظیر فقه و حقوق و شیمی و ... توانستند در آزمون‌های مختلف نتایج مطلوبی کسب کنند.

وی ادامه داد: در بخش استعدادهای برتر و درخشان از سوی دانشگاه مورد تشویق قرار می‌گیرند و این مشوق‌ها در سطح دکتری و کارشناسی ارشد برجسته‌تر است.

رئیس دانشگاه یاسوج طرح تحول خدمات رفاهی دانشجویی را اقدامی مهم در راستای افزایش کیفیت خدمات رفاهی عنوان کرد و گفت: ایجاد مجتمع کامل ورزشی روباز و سالنی از مهمترین برنامه‌های دانشگاه در طرح تحول خدمات رفاهی دانشجویان است.

دکتر رحیمی بیان داشت: با اجرای طرح تحول خدمات رفاهی، فضاهای تفریحی، سرگرمی و ورزشی دانشگاه گسترش می‌یابد ضمن آنکه می‌توان از این طریق نیز برای دانشگاه درآمدزایی کرد.

وی احداث پارک بانوان و آقایان را از دیگر برنامه‌های این دانشگاه عنوان کرد و گفت:‌ احداث خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 1200 نفر و همچنین راه‌اندازی درمانگاه دانشجویی از دیگر برنامه‌های است که در دستور کار مدیریت دانشگاه قرار دارد.

رئیس دانشگاه یاسوج به اهداف طرح تحول خدمات دانشجویی اشاره کرد و اظهار داشت: به دنبال آن هستیم که شاخص‌های رفاهی دانشجویان و کارکنان بالاتر و یا هم سطح دانشگاههای همتراز قرار گیرد.

دکتر رحیمی افزود: دانشگاه یاسوج در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی دارای ویژگی‌های شاخصی است و تلاش داریم در زمینه مسایل رفاهی نیز به نقطه مطلوبی برسیم.

در پایان این مراسم از 45 دانشجوی برتر دانشگاه به نمایندگی از 189 دانشجو تجلیل شد.

مدیرتحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج در خصوص این مراسم گفت: تعداد 189 نفر از دانشجویان در مقاطع چهارگانه در این مراسم تجلیل شدند.

دکتر مرتضی منتظرظهوری گفت: در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد به ترتیب از 8 و 47 نفر از ورودی‌های 94 که رتبه‌های اول را کسب کرده بودند تجلیل شد.

وی ادامه داد: در مقطع کارشناسی نیز 49 نفر رتبه اول، 44 نفر رتبه دوم و 38 نفر رتبه سوم از ورودی های 93 و 94 مورد تجلیل قرار گرفتند.

دکتر منتظر ظهوری بیان داشت: همچنین از 3 نفر از دانشجویان مقاطع کاردانی ورودی 94 که حائز رتبه اول شده بودند نیز تجلیل صورت گرفت.


١٢:٣٨ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٦٠