اخبار > اطلاعیه وام‌های دانشجوییچهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦ :: ٠٨:١٠

اطلاعیه وام‌های دانشجویی

اطلاعیه وام‌های دانشجویی

اطلاعیه وام‌های دانشجویی

ثبت نام اینترنتی از96/10/28 لغایت96/11/20

با استفاده از مرورگر اينترنت اکسپلورر به صفحه bp.swf.ir//رفته سایت صندوق رفاه دانشجویان

 

ضمناً موارد ذیل قابل توجه می باشد:..

1-       با توجه به اجباری بودن ثبت تعهد نامه به دانشجویانی که اصل تعهد نامه محضری خود را تا تاریخ 96/11/20 تحویل ندهند به هیچ عنوان وام تعلق نمی گیرد.

2-       برای دریافت فرم تعهد نامه محضری می­توانید به چاپ وتکثیر دانشکده­های مربوطه مراجعه یا از طریق سیستم گلستان منوی فرمها و آیین نامه ها گزینه معاونت دانشجویی فرم تعهد نامه مراجعه و آن را دریافت نمایید.

3-       برای ارائه تعهد نامه محضری به واحد رفاهی ضمیمه کردن تصویر حکم کارگزینی ضامن  وتصویرکارت ملی الزامی است.

4-       برای دریافت وام مسکن مجردی ارائه قولنامه بنگاهی دارای کد رهگیری بنام شخص دانشجو الزامی است.

5-       برای دریافت وام ودیعه مسکن متأهلی ارائه مدارک * قولنامه بنگاهی دارای کد رهگیری * ارائه تصویر شناسنامه و کارت ملی اعضای خانواده* تصویر صفحه اول و دوم سند ازدواج دانشجو الزامی است و همچنین مورد اجاره فقط در شهر محل تحصیل و بنام شخص دانشجو

6-      برای دریافت وام ضروری ارائه مدرک مستند (فاکتور خرید لوازم آموزشی، فاکتور خرید عینک، فاکتور خرید کتب آموزشی یا پرینت انتخاب واحد دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در آن واحد پایان نامه قید شده باشد با امضاء و مهر آموزش تأیید شده باشد).

7-       به جز وام شهریه شبانه مابقی وامها مختص دانشجویان روزانه می باشد.

8-       پر کردن فرم وام و ارائه مدارک مستلزم دریافت وام نیست و با توجه به کمبود اعتبار فقط به 35 درصد متقاضیان وام تعلق می گیرد.

9-      ارائه شماره حساب برای دانشجویان روزانه متقاضی دریکی از شعب بانک تجارت به نام شخص دانشجو همراه با کد شعبه و شهر در فرم دریافت وام الزامی است.

 

                                                اداره رفاه دانشجویی