سه شنبه ٢٤ خرداد ١٤٠١ :: ٠٨:٣٥

دبیرخانه کمیته علمی ستاد اقامه ی نماز استان در دانشگاه یاسوج راه اندازی شد

کمیته ی علمی ستاد اقامه ی نماز استان وظیفه ی داوری و معرفی رتبه ی اول تا سوم آثار علمی، تالیفات ، مقالات و تولیداتی ... را دارد

دبیرخانه کمیته علمی ستاد اقامه ی نماز استان در دانشگاه یاسوج راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز دوشنبه مورخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ با حضور دکتر کرمی سرپرست دانشگاه یاسوج ،حجت الاسلام قاسمی رییس ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه و بویراحمد، رییس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان و هیات رییسه دانشگاه یاسوج در خصوص ماموریت دستگاهها و فرایند گسترش فرهنگ اقامه ی نماز گفتگو و تبادل نظر شد.

 


محور این نشست، راه انداری کمیته ی علمی ستاد اقامه نماز استان بود که با توجه به مرجعیت دانشگاه یاسوج، ریاست این کمیته به رییس دانشگاه یاسوج محول گردید.
بر اساس این ماموریت رییس دانشگاه یاسوج می بایست با  روسای دانشگاهها و مراکز اموزش عالی استان،  تشکیل جلسه داده و با هماهنگی این عزیزان، اعضای  کار گروههای کمیته علمی استان را انتخاب نمایند.

 


کمیته ی علمی ستاد اقامه ی نماز استان وظیفه ی داوری و معرفی رتبه ی اول تا سوم آثار علمی، تالیفات ، مقالات و تولیداتی ... را دارد که در سامانه ی اقامه ی نماز کشور درج شده و مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد می باشند.
گفتنی است: هر سال در دهه ی پر فروغ فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی که بصورت ملی برگزار می شود با حضور یکی از بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی  از این رتبه ها تجلیل و تقدیر خواهد شد.