دانشكده درس دانشكده درس گروه آموزشي گروه آموزشي شماره و گروه درس نام درس کل ع ظر فيت ثبت نام شده تعداد ليست انتظار جنسيت نام استاد زمان و مكان ارائه/ امتحان توضيحات
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114013_01 احتمال مهندسي 3 0 30 29 0 مختلط قره باغي زينب درس(ت): دو شنبه 12:00-14:00 مکان: كلاس203 فني  
درس(ت): سه شنبه 12:00-13:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.28) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114014_01 اقتصاد مهندسي 3 0 30 26 0 مختلط ملك حسيني سيد حسن درس(ت): دو شنبه 12:00-13:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): چهار شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس 114 فني
امتحان(1401.05.01) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114016_01 كارگاه برق 1 1 15 15 0 مختلط حسيني زهرا درس(ع): يك شنبه 10:00-12:00 مکان: آزمايشگاه مباني برق  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114016_02 كارگاه برق 1 1 15 16 0 مختلط حسيني زهرا درس(ع): چهار شنبه 08:00-10:00 مکان: آزمايشگاه مباني برق  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114016_03 كارگاه برق 1 1 15 16 0 مختلط حسيني زهرا درس(ع): يك شنبه 12:00-14:00 مکان: آزمايشگاه مباني برق  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114017_01 رياضيات مهندسي 3 0 30 27 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ت): شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس203 فني  
درس(ت): دو شنبه 08:00-09:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.26) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114019_01 مدارهاي الكتريكي 1 3 0 30 20 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): چهار شنبه 15:00-16:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.15) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114019_02 مدارهاي الكتريكي 1 3 0 30 19 0 مختلط فولادي وندا مهشيد درس(ت): شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس212 فني  
درس(ت): يك شنبه 19:00-20:00 مکان: كلاس217 فني
امتحان(1401.04.15) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114021_01 الكترومغناطيس 3 0 30 30 0 مختلط مرادي اردكاني محمد هادي درس(ت): شنبه 10:00-12:00 مکان: كلاس212 فني  
درس(ت): دو شنبه 09:00-10:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.05.02) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114022_01 سيگنالها و سيستمها 3 0 30 26 0 مختلط مرادي اردكاني محمد هادي درس(ت): شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس213 فني  
درس(ت): سه شنبه 10:00-11:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.18) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114023_01 سيستمهاي كنترل خطي 3 0 30 31 0 مختلط رضايي نرگس درس(ت): سه شنبه 19:00-20:00 مکان: كلاس201 فني  
درس(ت): چهار شنبه 12:00-14:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.26) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114027_01 ماشينهاي الكتريكي 2 3 0 30 11 0 مختلط جمالي آرند سعادت درس(ت): شنبه 10:00-12:00 مکان: كلاس217 فني  
درس(ت): دو شنبه 15:00-16:00 مکان: كلاس 114 فني
امتحان(1401.04.29) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114028_01 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 0 30 16 0 مختلط يوسفيان فاطمه درس(ت): دو شنبه 18:00-20:00 مکان: كلاس203 فني  
درس(ت): سه شنبه 12:00-13:00 مکان: كلاس213 فني
امتحان(1401.04.18) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114029_01 تحليل سيستمهاي انرژي الكتريكي 1 3 0 30 17 0 مختلط برناپور مصيب درس(ت): يك شنبه 12:00-13:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): چهار شنبه 10:00-12:00 مکان: كلاس 114 فني
امتحان(1401.04.15) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114030_01 سيستمهاي ديجيتال 1 3 0 30 26 0 مختلط آريك كمال الدين درس(ت): يك شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس212 فني  
درس(ت): سه شنبه 18:00-19:00 مکان: كلاس 114 فني
امتحان(1401.04.22) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114032_01 آزمايشگاه مدارهاي الكتريكي و اندازه گيري 1 1 12 12 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ع): چهار شنبه 16:00-18:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114032_02 آزمايشگاه مدارهاي الكتريكي و اندازه گيري 1 1 12 12 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ع): سه شنبه 12:00-14:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114032_03 آزمايشگاه مدارهاي الكتريكي و اندازه گيري 1 1 12 11 0 مختلط حسيني زهرا درس(ع): شنبه 12:00-14:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114033_01 آزمايشگاه ماشينهاي الكتريكي 1 1 1 15 15 0 مختلط جمالي آرند سعادت درس(ع): يك شنبه 14:00-16:00 مکان: آزمايشگاه مباني برق  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114034_01 آزمايشگاه الكترونيك 1 1 15 7 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ع): شنبه 16:00-18:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114035_01 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 1 12 10 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ع): شنبه 12:00-14:00 مکان: مجموعه آزمايشگاه هاي مهندسي برق شماره1  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114036_01 آزمايشگاه سيستمهاي ديجيتال 1 1 1 15 12 0 مختلط رحيمي زاده كيوان درس(ع): يك شنبه 16:00-18:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114036_02 آزمايشگاه سيستمهاي ديجيتال 1 1 1 15 5 0 مختلط رحيمي زاده كيوان درس(ع): يك شنبه 18:00-20:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114037_01 آزمايشگاه سيستمهاي ديجيتال 2 1 1 15 13 0 مختلط حسيني زهرا درس(ع): يك شنبه 08:00-10:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114038_01 پروژه كارشناسي 3 3 30 2 0 مختلط اساتيد گروه آموزشي    
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114041_01 آنتن 3 0 30 13 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ت): دو شنبه 10:00-11:00 مکان: كلاس203 فني  
درس(ت): سه شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس217 فني
امتحان(1401.05.01) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114043_01 مخابرات ديجيتال 3 0 30 9 0 مختلط يوسفيان فاطمه درس(ت): دو شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس203 فني  
درس(ت): سه شنبه 13:00-14:00 مکان: كلاس213 فني
امتحان(1401.04.18) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114045_01 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 1 30 12 0 مختلط يوسفيان فاطمه درس(ع): سه شنبه 10:00-12:00 مکان: كلاس218 فني  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114046_01 آزمايشگاه مدارهاي مخابراتي 1 1 12 6 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ع): دو شنبه 14:00-16:00 مکان: مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق شماره2  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114048_01 آزمايشگاه مايكروويو و آنتن 1 1 4 0 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ع): شنبه 10:00-12:00 مکان: مجموعه آزمايشگاه هاي مهندسي برق شماره1  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114048_02 آزمايشگاه مايكروويو و آنتن 1 1 4 4 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ع): يك شنبه 10:00-12:00 مکان: مجموعه آزمايشگاه هاي مهندسي برق شماره1  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114048_03 آزمايشگاه مايكروويو و آنتن 1 1 4 4 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ع): سه شنبه 08:00-10:00 مکان: مجموعه آزمايشگاه هاي مهندسي برق شماره1  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114049_01 فيلتر و سنتز مدار 3 0 30 8 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ت): شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): يك شنبه 14:00-15:00 مکان: كلاس 111 مهندسي
امتحان(1401.04.14) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114051_01 الكترونيك 3 3 0 30 7 0 مختلط براتي سعيد درس(ت): يك شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس218 فني  
درس(ت): سه شنبه 16:00-17:00 مکان: كلاس217 فني
امتحان(1401.05.03) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114056_01 ماشينهاي الكتريكي 3 3 0 30 16 0 مختلط جمالي آرند سعادت درس(ت): سه شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): چهار شنبه 18:00-19:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.29) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114057_01 الكترونيك صنعتي 3 0 30 21 0 مختلط جمالي آرند سعادت درس(ت): دو شنبه 16:00-17:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): سه شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس 114 فني
امتحان(1401.05.03) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114058_01 تاسيسات الكتريكي 3 0 30 17 0 مختلط برناپور مصيب درس(ت): يك شنبه 10:00-11:00 مکان: كلاس217 فني  
درس(ت): چهار شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس211 فني
امتحان(1401.04.15) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114059_01 تحليل سيستمهاي انرژي الكتريكي 2 3 0 30 10 0 مختلط برناپور مصيب درس(ت): شنبه 10:00-12:00 مکان: كلاس218 فني  
درس(ت): دو شنبه 14:00-15:00 مکان: كلاس217 فني
امتحان(1401.04.14) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114062_01 آزمايشگاه تحليل سيستمهاي قدرت 1 1 15 5 0 مختلط برناپور مصيب درس(ع): دو شنبه 12:00-14:00 مکان: اتاق شورا101  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114065_01 آزمايشگاه الكترونيك صنعتي 1 1 20 13 0 مختلط جمالي آرند سعادت درس(ع): شنبه 14:00-16:00 مکان: مجموعه آزمايشگاه هاي مهندسي برق شماره1  
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114090_01 مباحث ويژه در قدرت 3 0 30 16 0 مختلط جليل مسعود درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس 404 فني  
درس(ت): چهار شنبه 19:00-20:00 مکان: كلاس 404 فني
امتحان(1401.04.20) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114094_01 برنامه نويسي كامپيوتر 3 0 30 29 0 مختلط آريك كمال الدين درس(ت): يك شنبه 18:00-19:00 مکان: كلاس113 فني  
درس(ت): سه شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس 112 مهندسي
امتحان(1401.04.25) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114096_01 مدارهاي الكتريكي 2 3 0 30 22 0 مختلط مرادي اردكاني محمد هادي درس(ت): دو شنبه 10:00-11:00 مکان: كلاس202 فني  
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس202 فني
امتحان(1401.04.20) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114097_01 الكترونيك 1 3 0 30 21 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس212 فني  
درس(ت): چهار شنبه 14:00-15:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.14) ساعت : 08:00-11:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114097_02 الكترونيك 1 3 0 30 15 0 مختلط فولادي وندا مهشيد درس(ت): شنبه 13:00-14:00 مکان: كلاس217 فني  
درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00 مکان: كلاس217 فني
امتحان(1401.04.14) ساعت : 08:00-11:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114098_01 الكترونيك 2 3 0 30 13 0 مختلط مرادي اردكاني محمد هادي درس(ت): دو شنبه 11:00-12:00 مکان: كلاس212 فني  
درس(ت): چهار شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس212 فني
امتحان(1401.05.03) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114099_01 ماشينهاي الكتريكي 1 3 0 30 30 0 مختلط برناپور مصيب درس(ت): شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس203 فني  
درس(ت): سه شنبه 11:00-12:00 مکان: كلاس 114 فني
امتحان(1401.04.29) ساعت : 11:00-13:30
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114100_01 جنگ الكترونيك 3 0 30 5 0 مختلط دسترنج علي اكبر درس(ت): يك شنبه 08:00-10:00 مکان: اتاق شورا101  
درس(ت): دو شنبه 09:00-10:00 مکان: كلاس211 فني
امتحان(1401.04.21) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114101_01 پردازش تصوير 3 0 30 8 0 مختلط فدائي سيد صادق درس(ت): شنبه 14:00-16:00 مکان: كلاس 114 فني  
درس(ت): يك شنبه 15:00-16:00 مکان: كلاس 111 مهندسي
امتحان(1401.04.15) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114102_01 انرژي هاي تجديد پذير 3 0 30 10 0 مختلط جمالي آرند سعادت درس(ت): يك شنبه 11:00-12:00 مکان: كلاس 111 مهندسي  
درس(ت): چهار شنبه 16:00-18:00 مکان: كلاس203 فني
امتحان(1401.04.28) ساعت : 14:00-17:00
11 فني و مهندسي 14 مهندسي برق 1114103_01 تجديد ساختار در سيستم هاي قدرت 3 0 30 14 0 مختلط برناپور مصيب درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00 مکان: كلاس 404 فني  
درس(ت): سه شنبه 10:00-11:00 مکان: كلاس 404 فني
امتحان(1401.04.25) ساعت : 14:00-17:00