دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ :: ١٢:٣٣

پیام سرپرست دانشگا ه یاسوج به مناسبت 27 اردیبهشت ماه سالروز ارتباطات و روابط عمومی

سرپرست دانشگاه یاسوج طی پیامی، 27 اردیبهشت ماه سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به عموم تلاشگران و فعالان عرصه ی ارتباطات در سطوح مختلف جامعه تبریک گفت

پیام سرپرست دانشگا ه یاسوج به مناسبت 27 اردیبهشت ماه سالروز ارتباطات و روابط عمومی

بسمه تعالی

نام گذاری این روز در تقویم، نشانه ی بارزی از تاثیرشگرف و جایگاه اثرگذار ارتباطات و رسانه در سطح جهانی دارد .شکی نیست که عرصه ی تکنولوژی و فناوری، جهان امروز را تحت سیطره ی خود در آورده، محدودیت ها و مرزهای جغرافیایی را بی اثر کرده است، در این شرایط، نقش و جایگاه رسانه و امپراطوری ارتباطات استیلای خود را بر جهان آشکار می نماید .

باید اقرار کرد امروزه در فضای رسانه ای حاکم برجهان بکارگیری هنر، مهارت، تدبیر و مدیریت روانشناختی جامعه و مخاطبان از پیچیدگی ها و ترفندهای خاصی است که باید به آن مجهز و مسلح بود، شکی نیست که  در جنگ و تهاجم امواج رسانه ها، برنده کسی است که شفاف تر، سریعتر و باهوش تر است .

شاید اهمیت و ظرافت این موضوع را در فرمان مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین پیدا کرد که بسیار هوشمندانه و مدبرانه به نقش موثر ارتباطات و رسانه دردنیای امروز اشاره و امر به مقابله و دفاع در مقابل تهاجم و تخاصم دشمن می فرمایند .

در هرحال ضمن تاکید بر نقش ارتباطات و روابط عمومی در نهادهای اجتماعی و گرامیداشت این روز،  بر اهمیت ترسیم و تبیین سیاست ها و افق های متناسب بر رسالت و وظایف مجموعه ی آموزش عالی، آمایش سرزمینی و چشم اندازهای فرا رو تاکید و ابرام می نمایم.

در پایان ضمن گرامیداشت و ارج نهادن به این روز ارزشمند از عموم تلاشگران و فعالان عرصه ی ارتباطات در سطوح مختلف  جامعه بویژه همکاران شاغل در روابط عمومی دانشگاه، تقدیر و سپاسگزاری نموده و برای تمامی عزیزان،  توفیقات روز افزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی آرزو می کنم .

 

دکتربهادر کرمی

سرپرست دانشگاه یاسوج