اخبار > از روابط عمومی دانشگاه یاسوج تجلیل شديکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ :: ١٣:٥٧

از روابط عمومی دانشگاه یاسوج تجلیل شد

به مناسبت روز ارتباطات و هفته روابط عمومی از کارکنان حوزه روابط عمومی دانشگاه تجلیل شد.

از روابط عمومی دانشگاه یاسوج تجلیل شد

 

به گزارش روابط عمومی، این نشست روز یکشنبه دوم خرداد با حضور ریاست دانشگاه، معاون اداری و مالی، مدیرکل حوزه ریاست و مدیر امور اداری دانشگاه یاسوج در سالن جلسات ساختمان مرکزی برگزار شد.

دکتر احمد عریان رئیس دانشگاه یاسوج در ابتدای این نشست با تبریک روز ارتباطات و هفته روابط عمومی گفت: نامگذاری این هفته، فرصتی برای بررسی نقاط قوت و ضعف روابط عمومی‌ها و برنامه ریزی برای رشد و بهبود وضعیت سیستم است.

وی افزود: روابط عمومی چشم و چراغ یک سیستم و سازمان می باشد که با مردم و جامعه در ارتباط  است.

دکتر عریان، دانشگاه یاسوج را دارای پتانسیل و ظرفیت بزرگی دانست و تصریح کرد: باید در تولید و انتشار اخبار و معرفی بیش از پیش دانشگاه تلاش شود و در این راه می‌بایست ابتکار و خلاقیت به خرج داد.

وی تاکید کرد: روابط عمومی دانشگاه باید با تعامل و ارتباط مطلوب با رسانه‌های استانی نسبت به معرفی ظرفیتهای دانشگاه یاسوج در ابعاد گوناگون اقدام کند.


دکتر عریان با بیان اینکه برنامه‌ریزی در هر کاری، شانس موفقیت را بیشتر می کند گفت: برنامه‌کاری کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و تدوین تقویم برای مناسبتهای مختلف در طول سال یکی از برنامه های موثر روابط عمومی است.

وی بیان داشت: روابط عمومی پیشرو و دارای ایده، می‌تواند سیاستها و خط مشی سیستم و مجموعه را بهتر به جلو ببرد، در این راه تجهیزات و امکانات لازم می‌بایست در اختیار آنها قرار گیرد تا بهتر و چابک‌تر به انجام وظیفه بپردازند.

دکتر عریان با بیان اینکه تشریفات نیز از وظایف اداری روابط عمومی است تاکید کرد: برگزاری دوره های آموزشی تشریفات برای ارکان ضروری دانشگاه نیز از جمله برنامه هایی است که بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد.

در ادامه این نشست آقایان دکتر کورش گودرزی معاون اداری و مالی، دکتر مصطفی احمدوند مدیر امور اداری و دکتر رضا امیری مشاور رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست در سخنان خود ضمن تبریک این هفته به مجموعه کارکنان روابط عمومی، نقطه نظرات خود در خصوص بایدها و نبایدهای حوزه کاری روابط عمومی را بیان کردند.

سیدحاجت موسوی رئیس روابط عمومی دانشگاه در پایان این نشست از ریاست دانشگاه و سایر مسئولان حاضر در جلسه به خاطر برگزاری این جلسه و حمایتهای که از این واحد داشته اند تشکر و قدردانی کرد.