اخبار > پیام رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت فرا رسیدن سال جدیدسه شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٩ :: ١٠:١٠

پیام رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

رئیس دانشگاه یاسوج، طی پیامی، فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت

پیام رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم


     " یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر الیل والنهار، یا محول الحول والاحوال،حول حالنا الی احسن الحال "


سال ۱۳۹۹ در حالی به پاپان خود نزدیک شده که تمام معادلات عادی زندگی و تکاپوی علم و دانش و هیاهوی شادی افرین فرزندان ایران اسلامی در جغرافیای دانشگاههای کشور مثاثر از میهمان ناخوانده کووید ۱۹ به حالت اموزش از راه دور تبدیل شد اگر چه تمام تلاش و کوشش مجموعه دانشگاه بر این استوار بود تا با راه اندازی زیر ساخت های اموزش مجازی تجربه های جدید و اندوخته های مهمی بدست اید اما شور و نشاط مجموعه دانشگاه با حضور فیزیکی سه رکن اصلی هیات علمی ،دانشجویان و کارکنان انکار ناپذیر است‌.
 در سال گذشته تمام تلاش و مساعی مجموعه براین بود تا با مدیریت منابع و برنامه ریزی اموزشی و پژوهشی خللی در وظایف خطیر اموزش عالی استان بوجود نیاید و در عرصه رقابت با دیگر مراکز اموزش عالی کشور همگام و همنفس پیش برویم و حتی از فرصت های پیش امده برای رفع نواقصات و پوشش ضعف های گذشته تلاش نماییم که به حول و قوه الهی دراین خصوص دستاوردهای قابل دفاعی داشته ایم که در فرصت مناسب برای عزیزان تشریح خواهد شد.
سال گذشته برای مردم دنیا با کووید ۱۹ شروع شد و برای مردم منطقه ما با زلزله سی سخت و دنا به پایان خود نزدیک میشود مجموعه دانشگاه با حضور در بازسازی منطقه زلزله زده و تلاش در این راستا همواره در کنار و همراه الام و درد های مردم بوده و در راه توسعه و همراهی مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
 بسیار علاقمند بودم تا طبق رسم سنوات گذشته با حضور در محل کار همه عزیزان و برپایی جشن خداحافظی با سال بصورت حضوری فرارسیدن سال نو را به شما عزیزان و خانواده های گرامی تبریک و شاد باش بگویم و هم از قصور و کوتاهی هایی که کاملا امری طبیعی و عادی است طلب عفو و بخشش نمایم اما بدلیل محدودیت های اجتماعی این امر برای رعایت سلامت شما عزیزان امکان پذیر نشد که میدانم شما هم راضی به این امر نبودید و امیدوارم با رفع محدودیت ها این توفیق بزرگ برای من میسر گردد.
 در پایان ضمن عرض تبریک بمناسبت سال جدید، امیدوارم سال اینده پر از نشاط، سلامتی و بهروزی برای مجموعه ی آموزش عالی استان بویژه اعضای محترم هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه یاسوج باشد.
به امید دیدارتان در سال ۱۴۰۰ که به حول و قوه الهی پر از آرامش و عاری از هرگونه تهدید و بلاهای غیر منتظره باشد.           به امید خدا

 

 

                                                                     دکتر احمد عریان

                                                                  رئیس دانشگاه یاسوج