اخبار > دو عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج در جمع فعالین شاخص (ارتباط جامعه و صنعت) کشورسه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ :: ١٠:٤٢

دو عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج در جمع فعالین شاخص (ارتباط جامعه و صنعت) کشور

کتاب اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت، از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد.

دو عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج  در جمع  فعالین شاخص (ارتباط جامعه و صنعت) کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این کتاب دو عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج به دلیل فعالیتهای انجام شده در زمینه جامعه و صنعت معرفی شده اند.


در این کتاب از دکتر علی  اصغر دسترنج عضو هیئت علمی گروه برق و دکتر محمد غلامی عضو هیئت علمی گروه عمران دانشگاه یاسوج به عنوان اعضای هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت نام برده شده و سوابق و دستاوردهای مهم آنها نیز ذکر شده است.


در این کتاب حدود ۱۴۰ عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به عنوان اعضای هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت معرفی و سوابق و دستاوردهای مهم آنها بیان شده است.
طی دهه‌های اخیر روند تحول و پیشرفت در ساختار و فعالیت دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور بسیار قابل توجه بوده است. خوشبختانه در این مسیر دانشگاه‌ها به تدریج علاوه بر وظیفه آموزش و تربیت نیروی متخصص، مباحث پژوهش و نوآوری را نیز توسعه داده‌اند. در حال حاضر نیز، با توجه به نیازها و مسائل کشور، ضروری است دانشگاه‌ها به صورت گسترده‌تر در پاسخگویی به نیازهای کشور نقش ایفا نمایند. مسلماً این هدف مستلزم روش‌ها و الگوهای جدید بوده و باید بتوان این هدف را به درستی معرفی و با روش‌های تشویقی مناسب به اجرا گذاشت. بر این اساس در سال جاری اعضای هیئت علمی فعال در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه‌ها معرفی گردیدند.
علاقه‌مندان می‌توانند کتاب اعضای هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت را از طریق لینک زیر مطالعه کنند.(کلیک کنید)
روابط عمومی دانشگاه یاسوج ضمن تبریک، برای این عزیزان آرزوی موفقیت بیش از پیش دارد.