اخبار > نشست گروه کارشناسی آموزش، پژوهش و فناوری و نوآوری استان برگزار شديکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ :: ١٤:٠٤

نشست گروه کارشناسی آموزش، پژوهش و فناوری و نوآوری استان برگزار شد

نشست گروه کارشناسی پژوهش و فناوری استان که زیرمجموعه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان می باشد در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

نشست گروه کارشناسی آموزش، پژوهش و فناوری و نوآوری استان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این نشست به ریاست معاون پشتیبانی استاندار و با حضور رئیس و معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج و دیگر اعضای این گروه با دستور کار بررسی طرحهای پیشنهادی کمیته تخصصی برگزار شد.


در این نشست 7 طرح که از سوی کمیته تخصصی مصوب شده بود بررسی شد. 3 طرح مربوط به جهادکشاورزی، 3 طرح مربوط به میراث فرهنگی و گردشگری و یک طرح نیز مربوط به استانداری بود.
معاون استاندار در این نشست گفت: باید نسبت به طرحهای پژوهشی حساسیت و تعصب داشته باشیم و اولویتها و ضرورتهای هر دستگاه نیز شناسایی و ارایه شود.
آذر صفایی نیا افزود: اگر در سالیان گذشته موضوع پژوهش جدی گرفته شده بود الان وضعیت استان به مراتب بهتر بود.
وی خطاب به اعضا گفت: پس از تصویب طرحهای ارایه شده، باید کار را به صورت مستمر مورد نظارت و ارزیابی قرار داد تا خروجی آن به صورت کاربردی باشد.


معاون استاندار در خصوص وضعیت طرحهای ارایه شده به این نشست گفت: هر سه طرح جهادکشاورزی تصویب شد و سه طرح ارایه شده از سوی میراث فرهنگی نیز یک تصویب و دو طرح دیگر با هم ادغام شده و ظرف یک هفته نتیجه اعلام شود. همچنین به اداره کار برای ارایه طرح های اصلاح شده به کمیته تخصصی فرصتی دوباره داده شد.