اخبار > نشست اعضای شورای سیاست گذاری کنگره ملی بزرگداشت آیت الله ملک حسینی (ره) با امام جمعه شهر یاسوجدوشنبه ١ آبان ١٣٩٦ :: ١٤:٢٨

نشست اعضای شورای سیاست گذاری کنگره ملی بزرگداشت آیت الله ملک حسینی (ره) با امام جمعه شهر یاسوج

نشست شورای سیاست گذاری کنگره ملی بزرگداشت آیت الله ملک حسینی (ره) با امام جمعه شهر یاسوج

نشست اعضای شورای سیاست گذاری کنگره ملی بزرگداشت آیت الله ملک حسینی (ره) با امام جمعه شهر یاسوج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اعضای شورای سیاست گذاری کنگره ملی بزرگداشت حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) با امام جمعه شهر یاسوج دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار رئیس دانشگاه یاسوج به ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته پرداخت.

دکتر رحیمی ضمن تشکر از زحمات همه سازمان ها و اداراتی که به صورت ویژه در برگزاری این کنگره همکاری کردند، این کار ارزشمند را تجربه گرانقدر کار گروهی دانست و اظهار امیدواری کرد این کنگره سرآغازی برای کارهای گروهی بیشتر در آینده باشد.

دبیر این کنگره اضافه کرد: نقش، جایگاه و شخصیت آن عالم فرزانه ایجاب می کند که همه توانها و استعدادها در جهت پاسداشت و بزرگداشت هرچه بهتر آن شخصیت فقید به کار گرفته شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی نیز در این نشست ضمن تقدیر فراوان از عوامل اجرایی این کنگره با اشاره به سابقه پنجاه ساله آشنایی با مرحوم آیت الله ملک حسینی (ره) ایشان را عالمی دلسوز، مردمی و کم نظیر خواند و افزود: بدون شک استان کهگیلویه و بویراحمد با نام مرحوم آیت الله ملک حسینی(ره) شناخته شده تر است و عمق تعهد و پایبندی آن عالم فقید به رشد و توسعه این استان بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی را در اکثر علوم فقهی و حوزوی صاحب نظر دانست و اظهار داشت: تلاش ها و کوشش‌های ایشان قبل و بعد از انقلاب در بسط تفکر شیعی و اسلامی قابل ستایش است.

امام جمعه شهر یاسوج با اشاره به مراسم تشییع مرحوم آیت الله ملک حسینی (ره) گفت: مردم این استان حق این عالم فقیه را به خوبی ادا کردند و امیدوارم این کنگره نیز به خوبی برگزار شود.