1400/07/11 :: ٠٨:٣١

پیام تبریک ریاست دانشکده فنی و مهندسی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام تبریک ریاست دانشکده فنی و مهندسی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 

رسالت دانشگاه، به‌عنوان یک کارخانه‌ی انسان‌ساز، تنها انتقال مفاهیم علمی که بخش عمده‌ای از آنها در دهه‌های گذشته اثبات شده‌اند، نیست. بلکه دانشگاه باید در راستای افزایش توان واکاوی حقیقت و درک واقعیت، ترویج نگاه همه جانبه به مسائل و حل جامع آنها، آموزش چگونگی برقراری ارتباطی درست و سالم میان گروه‌های متفاوت انسانی و همچنین یادگیری مدیریت و راهبری فعالیت‌های اجتماعی گام بر دارد.

فرا رسیدن بهار دانش و سال نوی تحصیلی، آغازی دیگر است بر گام برداشتن جویندگان دانایی و کمال در مسیر شکوفایی و همچنین یادگیری و پرورش؛ مسیری که نقش‌آفرینی در جامعه و ساختن فرداهای بهتر را امکان‌پذیر می‌سازد.

از طرف دیگر، تا انتقال درست و دقیق مفاهیم موردنظر از طریق مجازی فاصله بسیار است و شور و نشاط فضای دانشگاه به‌عنوان یک نهاد علمی-فرهنگی نیز وابسته به حضور دانشجویان است. از آنجا که حضور دانشجویان عزیز انجام مأموریت‌های راستین دانشگاه را ممکن می‌سازد، آرزوی ما دمیدن خونی تازه به کالبد دانشگاه با حضور پرشور و پررنگ دانشجویان عزیز و کسب دانش و مهارت به‌روز و مؤثر، برای همه دانشگاهیان می‌باشد.

اینجانب، به نمایندگی از دانشگاهیان دانشکده‌ی فنی و مهندسی دانشگاه یاسوج، فرارسیدن سال نوی تحصیلی را به دانشجویان عزیز، همکاران هیأت علمی و کارشناسان دغدغه‌مند و گرامی، تبریک عرض می‌نماید.

 


خروج