يکشنبه ٢٢ خرداد ١٤٠١ :: ١٣:٤٦

مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه های منطقه ۷ کشور در دانشگاه یاسوج برگزار شد

مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه های منطقه ۷ کشور در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون و شنا در دو بخش پسران و دختران برگزار گرديد

مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه های منطقه ۷ کشور در دانشگاه یاسوج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه ۷ کشور، با حضور تیم هایی از دانشگاه های یاسوج، شیراز، زند شیراز، آپادانا، جهرم، فسا، مجتمع آموزش عالی لار، خلیج فارس بوشهر به میزبانی دانشگاه یاسوج برگزار شد.
این مسابقات از (۱۶ الی ۲۰) خرداد به میزبانی دانشگاه یاسوج در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون و شنا در دو بخش پسران  و دختران برگزار گرديد.

 

در این تورنمنت، دانشگاه های، شیراز، یاسوج، زند شیراز، جهرم، لار و دانشگاه فسا به ترتیب مقام های اول تا ششم مسابقات قهرمانی شنا دانشجویان پسر و دختر دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۷ کشور راکسب کردند.
در بخش پسران در رشته شنا تیم دانشگاه یاسوج نایب قهرمان  و تنیس روی میز حائز رتبه سوم گردید و همچنین در بخش دختران، دانشگاه یاسوج در رشته های شنا و بدمینتون حائز رتبه سوم تیمی شد.

در این دور از مسابقات دانشگاه های منطقه ۷ کشور که به میزبانی دانشگاه یاسوج برگزار شد، در مجموع "۱۱۷ ورزشکار"  (پسر و دختر ) از  "۸ دانشگاه" در این مسابقات شرکت کردند.