دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ :: ٠٩:٤٤

بهره برداری از سالن اجتماعات شهید سردار سلیمانی دانشگاه یاسوج

دکترکرمی : نام گذاری این سالن از جمله مصوبات شورای فرهنگی دانشگاه در ایام شهادت سردار سلیمانی بود

بهره برداری از سالن اجتماعات شهید سردار سلیمانی دانشگاه یاسوج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز یکشنبه مورخ 1400/11/3ساعت 10 صبح همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، طی جشنی که به همین مناسبت و همچنین تجلیل و گرامیداشت روز زن و مقام مادر در سالن شهید سردار سلیمانی دانشکده ی منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه یاسوج تشکیل شده بود بهره برداری از این سالن رسما آغاز شد .


در این آیین، سرپرست دانشگاه یاسوج به همراه رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان، معاونت حفظ آثار دفاع مقدس،  هیات رییسه و جمعی از اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه،  این سالن را افتتاح و برای فعالیت های دانشگاهی در اختیار معاونت فرهنگی و اجتماعی قرار گرفت.


سرپرست دانشگاه در ابتدای این آیین،  ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و تبریک روز زن و هفته ی گرامیداشت مقام مادر گفت: سردار سلیمانی، قهرمان ملی و محبوب همه ی مسلمانان به ویژه ملت شریف و غیور ایران اسلامی است،  بنابراین حفظ نام و نشر سیره ی قهرمانانه ی این فرمانده ی بی نظیر وظیفه ی همه ماست.


وی در ادامه گفت: در ایام شهادت سردار سلیمانی کارهایی انجام شد از جمله اعزام جمعی از اعضای هیات علمی و کارکنان به کرمان مدفن آن شهید والامقام، برگزاری همایش مالک و عمار انقلاب که مشترکا با دانشگاههای استان و جمعی از نهادهای مرتبط برگزار شد و همچنین مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهید بود که خیلی باشکوه برگزار گردید .


دکتر کرمی همچنین افزود: از جمله اقدامات دانشگاه در این خصوص، نام گذاری دومین سالن اجتماعات دانشگاه از نظر کیفیت و ظرفیت بنام شهید سردار سلیمانی بود که الحمدلله امروز موفق شدیم به یمن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و با این مراسم جشن بهره برداری از این سالن را آغاز تا درچرخه ی فعالیت های دانشگاه قرار گیرد.

سرپرست دانشگاه یاسوج در پایان سخنان خود از همه کسانی که برای ساخت و تکمیل این سالن در گذشته و حال تلاش کرده اند قدردانی کرد .

این سالن دارای 220 صندلی مبلی و vip است و به روز آمدترین سیستم های نور، صدا و تصویر مجهز است.

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA