اخبار > سالن اجتماعات دانشکده ی منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه یاسوج به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شدشنبه ١٨ دی ١٤٠٠ :: ١٤:١٢

سالن اجتماعات دانشکده ی منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه یاسوج به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد

نام گذاری سالن اجتماعات دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه یاسوج

 سالن اجتماعات دانشکده ی منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه یاسوج به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  دکتر بهادر کرمی رییس دانشگاه یاسوج  با اعلام این خبر گفت : سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی،  بزرگ مردی است که همه عمر پربرکت خود را در خدمت به مردم و امنیت کشور و جهاد در راه خدا گذراند و به عهد و پیمانی که با خدا بست وفا کرد و به خیل یاران شهیدش پیوست و همزمان با شهادت این سردار دلها، نامگذاری یکی از اماکن مهم و کاربردی دانشگاه یاسوج از جمله پیشنهاداتی بود که شخصا آن را در شورای فرهنگی دانشگاه مطرح و با عنایت به اهمیت موضوع،  پیگیر آن بودم که الحمدلله اعضای این شورا با نامگذاری سالن اجتماعات جدید التاسیس دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست موافقت کردند .


این سالن با متراژ 370 متر مربع فضای کاربری ، 202 عدد صندلی مبلی و 17 عدد صندلی vip بعد از تالار دکتر عسکریان که دارای 700 صندلی است از لحاظ  ظرفیت دومین سالن دانشگاه یاسوج خواهد بود.

رییس دانشگاه یاسوج گفت: با عنایت به طراحی منحصر به فرد، سیستم های صوتی، تصویری ، نور و سایر امکانات به روز این سالن عملا مدرنترین و کارآمدترین سالن دانشگاه یاسوج در آینده خواهد بود.


دکتر بهادر کرمی اظهار کرد: این نامگذاری در جهت فرهنگ سازی و ثبت نام زیبای سردار سلیمانی در تاریخ دانشگاه یاسوج خواهد بود که انشالله با برگزاری جلسات و نشست های دانشگاهی این افتخار هر روز در دانشگاه یاسوج تکرار شود .

رییس دانشگاه در پایان گفت: انشاءاله در آینده ای نزدیک با طراحی و نصب تابلوی نامگذاری، طی تشریفات رسمی با حضور مسئولین ملی و منطقه ای،  بهره برداری از سالن اجتماعات سردار سلیمانی دانشگاه یاسوج رسما آغاز خواهد شد .